تعریفی از مشاوره مالیاتی:

ارائه راهکار و فراهم سازی شرایط اجراء صحیح قوانین مالیاتی بر اساس وضعیت واحد حسابداری و نوع فعالیت شرکتها را می توان مشاوره مالیاتی دانست .


روش استفاده از مشاوره مالیاتی موسسه حسابدارکیاراد:
جهت برخورداری از مشاوره های مالی ومالیاتی ابتدا در سایت موسسه ثبت نام تا پس از ورود به صفحه شخصی خود از منوی مشاوره ، نیاز خود را اعلام نمائید .
کارشناسان موسسه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .
کیفیت مشاوره مالیاتی :
موسسه حسابدار کیاراد در پی آموزشهای مداوم با هدف به روز آوری اطلاعات مالی و مالیاتی ، توانسته با اطلاع کامل و جامع همکاران خود از قوانین و مقررات مالیاتی ،خدمات مشاوره ای مطلوبی را ارائه نماید .
با توجه به گستردگی قوانین مالیاتی و نیز نظام مالیات بر ارزش افزوده می توان با استفاده از مشاوره های موسسه بهترین راهکارهای اجرائی را جهت انجام امور حسابداری در چارچوب قوانین مالیاتی پیاده نمود . موسسه حسابدارکیاراد در راستای مشاوره رایگان خود جدیدترین بخشنامه ها و قوانین مالیاتی را در اختیار شما قرار داده است .بسیاری از کارفرمایان ومدیران از وضعیت واحد حسابداری خود در حوزه انجام امور مالیاتی و اجراء قوانین آگاهی کافی را ندارند وهمین موضوع در سالهای پیش رو موجب جرائم و مشکلات مالیاتی می گردد. 
در ذیل به برخی از تخصص های موسسه حسابدار کیاراد در زمینه مشاوره مالیاتی پرداخته می شود.
ارائه بهترین مشاوره مالیاتی در زمینه راهکار های کاربردی مالیاتی .
ارائه بهترین مشاوره مالیاتی در زمینه معافیتهای مالیاتی .
تهیه و تنظیم لوایح مالیاتی و نیز دفاعیه از آن در حضور مراجع رسیدگی کننده .
موسسه حسابدار کیاراد می تواند با بررسی وضعیت واحد حسابداری شما بهترین خدمات مالی و مالیاتی را با صرف هزینه ای معقول اجراء نماید .