خدمات مالی کیاراد

خدمات مالی کیاراد

امور جاری حسابداری

شرایط اقتصادی کسب وکار و همچنین اجراء قوانین جدید مالیاتی ، اشخاص حقیقی وحقوقی را ملزوم به تجهیز واحدهای حسابداری نموده است .
تجهیز درست واحد حسابداری به نرم افزارهای کاربردی و نیروی انسانی متناسب با حرفه می تواند روند حرکتی و فعالیت بنگاه اقتصادی را تضمین نماید .
امروزه حسابداران می بایست علاوه بر شناخت و درک کامل فعالیتهای جاری حسابداری ، اشراف کامل به نحوه اجراء و کاربرد قوانین مالیاتی داشته باشند تا علاوه بر تولید اطلاعات صحیح برای گزارشات و صورتهای مالی ، انجام امور مالیاتی را به بهترین وجه انجام نمایند .
تصمیم گیری های موثر برای کلیه فعالان اقتصادی زمانی حاصل می شوند که گزارشات مالی مورد اتکاء بر مبناء اسناد و مدارک صحیح تهیه گردیده باشند .
موسسه حسابدارکیاراد ، با استفاده از تجربیات و نیروهای توانمند می تواند ضمن ارائه مشاوره های مالی و مالیاتی ، واحد حسابداری هر بنگاه اقتصادی را متناسب با نیازهای آن هدایت نماید .

طراحی کدینگ

باتوجه به اینکه هر سازمان نیازهای متفاوتی از خروجی های حسابداری را دنبال می نماید ، طراحی کدینگ از مهمترین اقداماتی می باشد که می تواند گزارش گیری را بر اساس خواسته های مدیران تسهیل و آسان نماید.طراحی کدینگ نیز در کل برای تمام شرکتها یکسان و مطابق با استانداردهای حسابداری می باشد ولی مهندسی در طراحی لایه های زیرین می تواند تا چندین سال واحد حسابداری یک شرکت را پویا و انعطاف پذیر نگه دارد. امروزه با تغییرات روز افزون در امور اجرائی مالیاتی ، کدینگ حسابها می بایست به شکلی طراحی گردند تا دریافت گزارشات برون سازمانی با حداکثر سرعت و بدون خطاء در زمانهای کوتاه فراهم گردند.
موسسه حسابدار کیاراد با در اختیار داشتن حسابداران توانا توانسته اند در طراحی کدینگ موفق ظاهر شده وثمره کار خود را طی سالیان رصد نمایند

اعزام نیروی حسابداری

با ذکر این موضوع که فارغ التحصیلان حوزه حسابداری در سالیان اخیر رو به افزایش بوده اند و بستر مناسبی از کار در جامعه برایشان مهیا گردیده است ولی از اصلی ترین دغدغه تصمیم گیرندگان در حوزه منابع انسانی و استخدام ،جذب نیروهای کارآمد ،امین و متعهد در واحدهای حسابداری می باشد. موسسه با در اختیار داشتن پرسنلی کار آزموده و آموزش دیده می تواند بستر امنی از خدمات حسابداری را مطابق با نیاز شرکتها ارائه نماید. شرکتها با توجه به شرایط فیزیکی محیط کار و حجم داده های ورودی به واحد حسابداری جهت پردازش و تهیه گزارشات می توانند از حسابداران تمام وقت و یا پاره وقت در سطوح فنی متفاوت استفاده نمایند . در شرایطی که کار حسابداران توسط حسابداران ارشد یا مدیران مالی کنترل می گردد ، اطمینان خاطر از کاهش خطاهای حسابداری کاهش می یابد . موسسه حسابدار کیاراد با آموزش مداوم و ارتقاء سطح فنی پرسنل توانسته در حوزه پرورش نیروی حسابداری قدمهای محکمی را برای جامعه حسابداری بردارد.