درباره ما

ما و تیم ما را بشناسید

موسسه حسابدارکیاراد فعالیت خود را از سال ۱۳۸3 و با هدف ارائه خدمات حسابداری و مالی شروع کرد. هم اکنون خانواده موسسه حسابدار کیاراد شامل حدود ۱0۰ نفر می باشد که از این تعداد ۳۵ نفر در دفتر مرکزی فعال و بیش از 60نفردرجایگاه حسابداران باتجربه در شرکتهای دیگر مشغول می باشند. در طول این مدت موسسه به عضویت انجمن حسابداری ایران پیوسته است .
چشم انداز موسسه این است که در تمام حوزه های جاری مرتبط به حسابداری فعال و با پرورش پرسنلی کارآزموده ، وفادار و خلاق ، به ارائه خدمات نوآورانه مرتبط به شغل ، با درجه اهمیت رضایت کامل مشتری فعالیت نماید .
نقشه راه رسیدن به این چشم انداز یا همان رسالت سازمانی خلاصه در عبارت ” آموزش پیوسته وتلاش هدفمند “می باشد. به این معنی که ما سعی بر آن داریم که تجربه ای متفاوت، زیبا و دوست داشتنی برای مشتریانمان ایجاد کنیم. خدماتی به موقع وبا کیفیت بااستفاده از تکنولوژی های روز و نوآورانه .
در این راه ماموریتهای کلیدی موسسه عبارتند از :مسئولیت حرفه ای ،مسئولیت اخلاقی ومسئولیت اجتماعی .
مسئولیت حرفه ای ما پیاده سازی مدیریت علمی بر مبناء رضایتمندی پرسنل و مشتریان در بهترین سطح کیفیت می باشد. برندسازی ، فروش هدفمند محصولات و خدمات به مشتریان و همکاری مؤثر با حسابداران و مجامع حرفه ای فعال در جهت ارتقاء سطح کمی وکیفی از مسئولیت های موسسه می باشد.
مسئولیت اخلاقی ما ،صداقت ، خوش قولی ، مسئولیت پذیری و انجام به موقع تعهدات برای مشتریان و آموزش ، ارتقاء و امنیت شغلی ومحیطی برای پرسنل به عنوان گرانبهاترین دارایی ها از مسئولیت های اخلاقی موسسه محسوب می گردد.
مسئولیت اجتماعی مااین است که نسبت به زیر ساختارهای محیطی واجتماعی مربوط به آیندگان بی تفاوت نبوده و در حد توان برای ایجاد کار و زندگی ایده آل آنها تلاش نماید .
امید داریم لطف بی کران پروردگار متعال شامل حالمان شده و بتوانیم از همکاری و حمایت های مشتریان و هم میهنان عزیزمان بهره مند شویم.

درباره ما
خدمات حسابداری

موسسه حسابدار کیاراد عضو انجمن حسابداری ایران و عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران

موسسه حسابدار کیاراد به عنوان تیم آنالیز و تحلیل نرم‌افزار حسابداری آنلاین کیاراد با بهره گیری بیش از 15 سال سابقه در ارائه خدمات مالی و حسابداری، مشاوره‌های مالیاتی، پیاده سازی طراحی سیستمهای حسابداری، آموزش حسابداران و پرورش مدیران مالی برجسته و به روز نگهداری دانش خود در بستر حسابداری و امور مالیاتی توانسته کلیه نیازهای مالی حسابداری و تکالیف قانونی اشخاص حقیقی را مطابق آخرین ویرایش ها و اصلاحات پیاده سازی نماید

وقت و تلاش خود را بر روی اداره شغل خود متمرکز کنید و حسابداری را برای ما بگذارید.موسسه حسابدار کیاراد حامی شما در امور مالی و مالیاتی و بیمه ای و ارزش افزوده و مودیان خواهد بود 

خدمات استثنایی

مشاوره مالی کاری که می توانید انجام دهید را ما به شما هدیه می دهیم.

تخمین رایگان قیمت

درخواست مشاوره رایگان

اسکرول به بالا