خدمات ما

خدمات

خدمات حسابداری

امور جاری حسابداری

شرایط اقتصادی کسب وکار و همچنین اجراء قوانین جدید مالیاتی ، اشخاص حقیقی وحقوقی را ملزوم به تجهیز واحدهای حسابداری نموده است 
تجهیز درست واحد حسابداری به نرم افزارهای کاربردی و نیروی انسانی متناسب با حرفه می تواند روند حرکتی و فعالیت بنگاه اقتصادی را تضمین نماید .
امروزه حسابداران می بایست علاوه بر شناخت و درک کامل فعالیتهای جاری حسابداری ، اشراف کامل به نحوه اجراء و کاربرد قوانین مالیاتی داشته باشند تا علاوه بر تولید اطلاعات صحیح برای گزارشات و صورتهای مالی ، انجام امور مالیاتی را به بهترین وجه انجام نمایند .
تصمیم گیری های موثر برای کلیه فعالان اقتصادی زمانی حاصل می شوند که گزارشات مالی مورد اتکاء بر مبناء اسناد و مدارک صحیح تهیه گردیده باشند .
موسسه حسابدارکیاراد ، با استفاده از تجربیات و نیروهای توانمند می تواند ضمن ارائه مشاوره های مالی و مالیاتی ، واحد حسابداری هر بنگاه اقتصادی را متناسب با نیازهای آن هدایت نماید .

طراحی کدینگ

باتوجه به اینکه هر سازمان نیازهای متفاوتی از خروجی های حسابداری را دنبال می نماید ، طراحی کدینگ از مهمترین اقداماتی می باشد که می تواند گزارش گیری را بر اساس خواسته های مدیران تسهیل و آسان نماید.طراحی کدینگ نیز در کل برای تمام شرکتها یکسان و مطابق با استانداردهای حسابداری می باشد ولی مهندسی در طراحی لایه های زیرین می تواند تا چندین سال واحد حسابداری یک شرکت را پویا و انعطاف پذیر نگه دارد. امروزه با تغییرات روز افزون در امور اجرائی مالیاتی ، کدینگ حسابها می بایست به شکلی طراحی گردند تا دریافت گزارشات برون سازمانی با حداکثر سرعت و بدون خطاء در زمانهای کوتاه فراهم گردند.
موسسه حسابدار کیاراد با در اختیار داشتن حسابداران توانا توانسته اند در طراحی کدینگ موفق ظاهر شده وثمره کار خود را طی سالیان رصد نمایند

اعزام نیروی حسابداری

با ذکر این موضوع که فارغ التحصیلان حوزه حسابداری در سالیان اخیر رو به افزایش بوده اند و بستر مناسبی از کار در جامعه برایشان مهیا گردیده است ولی از اصلی ترین دغدغه تصمیم گیرندگان در حوزه منابع انسانی و استخدام ،جذب نیروهای کارآمد ،امین و متعهد در واحدهای حسابداری می باشد. موسسه با در اختیار داشتن پرسنلی کار آزموده و آموزش دیده می تواند بستر امنی از خدمات حسابداری را مطابق با نیاز شرکتها ارائه نماید. شرکتها با توجه به شرایط فیزیکی محیط کار و حجم داده های ورودی به واحد حسابداری جهت پردازش و تهیه گزارشات می توانند از حسابداران تمام وقت و یا پاره وقت در سطوح فنی متفاوت استفاده نمایند . در شرایطی که کار حسابداران توسط حسابداران ارشد یا مدیران مالی کنترل می گردد ، اطمینان خاطر از کاهش خطاهای حسابداری کاهش می یابد . موسسه حسابدار کیاراد با آموزش مداوم و ارتقاء سطح فنی پرسنل توانسته در حوزه پرورش نیروی حسابداری قدمهای محکمی را برای جامعه حسابداری بردارد.

خدمات مالیاتی

تکالیف قانونی

انجام تکالیف قانونی جزء مواردی می باشد که اشخاص حقوقی وحقیقی مشمول می بایست در زمانهای مشخص شده انجام نمایند .بخشی از این تکالیف در زمان بدو تاسیس و بخشی در زمانهای مشمولیت ، طی زمان فعالیت بنگاه اقتصادی محقق می گردند .انجام بموقع وصحیح شامل معافیت های مالیاتی وحذف جرائم مالیاتی می گردد که می توان با آگاهی کامل از آنها برخوردار گردید.تعیین حوزه مالیاتی ،ثبت نام طرح جامع مالیاتی ، ثبت نام ارزش افزوده ، دریافت کد کارگاه از سازمان تامین اجتماعی بخشی از موارد بدو تاسیس می باشند. موسسه حسابدار کیارادبا توجه به اشراف کامل و به روز از تکالیف قانونی توانسته خدمات مطلوبی به مشتریان خود ارائه نماید

گزارشات مالیاتی

شناخت گزارشات برون سازمانی ونحوه تهیه آنها می تواند مشمولین ارائه این گزارشات را در مواجه با سازمانهای مربوطه موفق جلوه دهد .گاها اشتباهات گزارش برای بنگاه اقتصادی دیگر نیز مشکلاتی را ایجاد می نماید که با مقداری آگاهی وتامل می توان از بروز اینگونه مشکلات دوری جست . امروزه باتحولات مالیاتی کشور ، پردازش اطلاعاتی که منجربه تهیه گزارشات مالیاتی می شوند بسیار حائزاهمیت هستند .موسسه حسابدارکیاراد با استفاده از مکانیزم های طراحی کدینگ وکنترلی خود توانسته گزارشات مربوطه را به موقع وبدون خطا به مشتریان خود ارائه نماید

اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده

محصول فعالیت های حسابداری فصلی و سالانه گزارشاتی هستند که در قالب اظهارنامه های عملکرد و ارزش افزوده به سازمانهای مربوطه ارائه می گردند . تهیه اظهارنامه عملکرد نشانه فعالیت مالی یک بنگاه یا فرد می باشد که می بایست مطابق با استاندارهای حسابداری تهیه گردد تا مورد پذیرش سازمان امور مالیاتی واقع شود . اظهارنامه ارزش افزوده می بایست با در نظر گرفتن قوانین ارزش افزوده تهیه و ارائه گردد. شناخت مشمولیت و عدم مشمولیت کالاها وخدمات وهمچنین قوانین مرتبط به فرمت های مشخص شده از مهمترین مواردی است که حسابداران باید شناخت کافی از آنرا داشته باشند. موسسه حسابدار کیاراد با به روز بودن در قوانین وبخشنامه های مربوط به عملکرد و ارزش افزوده توانسته خدمات مطلوبی در این حوزه را به مشتریان خود ارائه نماید
خدمات
خدمات

مشاوره مالی

ادغام و مالکیت

با توجه به تغییرات اساسی در برخی از ماده های قانون مالیات های مستقیم و حساسیت های به وجود آمده ، استقرار یک نظام مالیاتی منظم و اصولی در چهارچوب قانون در هر شرکتی یکی از نگرانی های کارفرمایان شده تا دچار عواقبی همچون جریمه های سنگین مالیاتی نشوند . زیرا که این جریمه ها و اشتباهات ناشی از نداشتن اطلاعات از قانون مالیات های مستقیم چهره مشکوکی از شرکت را برای سالهای مالی بعد در نظر ممیزهای مالیاتی ترسیم میکند . به همین خاطر همه شرکت ها به اشخاصی متخصص در این حوزه نیاز دارند که همواره با قوانین جدید به روز و آشنا باشند . موسسه حسابدار کیاراد با در اختیار داشتن متخصصین در این حوزه توانایی انجام این امر را دارد که در ادامه به برخی از خدمات مالیاتی این موسسه می پردازیم 

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر عملکرد

یکی از مهمترین اتفاقات مالی و مالیاتی هر شرکت در هر دوره مالی تنظیم و ارسال اظهارنامه عملکرد به سازمان امور مالیاتی می باشد . همه مودیان و مشمولان این قانون می بایست در مدت زمان مشخصی در سال این اظهارنامه را تهیه و در سامانه سازمان امور مالیاتی بارگزاری کنند .

همانطور که مستحضر هستید قبل از تهیه این اظهارنامه حتما می بایست یک سری عملیات تخصصی برای جمع آوری اطلاعات صورت بگیرد و مدارک و مستنداتی در راستای قانون و مقررات جمع آوری شود .

موسسه حسابدار کیاراد با استفاده از دانش فنی و مدیران با تجربه خود تمامی این مراحل را میتوانند برای شما مودیان عزیز سهولت بخشیده و به سادگی هرچه تمام تر انجام دهد تا بتوانند یکی از مهمترین دغدغه های کارفرمایان را از بین ببرد .

تحریر دفاتر قانونی

تحریر دفاتر قانونی هر شرکت می بایست به طور حتم از قوانین و مقررات خاصی پیروی کند و شرایطی که قانونگذار وضع کرده را دارا باشد.به همین منظور مودیان باید در نظر داشته باشند که واحد مالی در تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد بسیار دقت کند . زیرا که نباید اختلافی بین دفاتر قانونی شرکت و اظهارنامه عملکرد وجود داشته باشد .

موسسه حسابدار کیاراد با تکیه بر دانش فنی و تجربی خود و داشتن نیروهای آموزش دیده می تواند همراه و مشاوره مفیدی در این راستا برای شما مودیان عزیز باشد .

ثبت نام و تهیه اظهارنامه ارزش افزوده

یکی دیگر از تکالیف قانونی و مهم در هر شرکت و بنگاه اقتصادی تنظیم کردن اظهارنامه ارزش افزوده پس از پایان هر فصل می باشد . بدین منظور تمامی مودیانی که مشمول این قانون میباشند ( یعنی مصرف کننده کالا و خدمات هستند ) میبایست تمامی مراحل مربوطه را طبق نظام تعیین شده توسط قانونگذار طی کنند تا مشمول جریمه و دیرکرد نشوند .
در این اظهارنامه تمامی اطلاعات مربوط به خرید ها و فروش های انجام شده در هر فصل می باشد که واحد مالی و حسابداران باید با دقت و توجه خاصی این اطلاعات را جمع آوری کنند و نکته مهم اینکه این اظهارنامه می بایست حداکثر تا ۱۵ روز پس از اتمام هر فصل تهیه و ارسال شود و مالیات پرداختی بابت آن هم در همان بازه زمانی پرداخت شود .موسسه حسابدار کیاراد از مرحله ثبت نام تا تهیه و تنظیم کردن اظهارنامه طبق قوانین و مقررات موجود با تکیه بر مدیران با تجربه خود می تواند همراه و مشاوره موثری در کنار شما مودی عزیز باشد

سامانه مودیان

موسسه حسابدار کیاراد  با استفاده از دانش فنی و مدیران پیگیر و وظیفه شناس و تلاشگر خود تمامی این مراحل را میتوانند برای شما مودیان عزیز سهولت بخشیده تا یکی از مهمترین دغدغه های کارفرمایان گرامی را در این موضوع جدید و مهم  تسهیل نماید.
تخمین رایگان قیمت

درخواست مشاوره رایگان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
اسکرول به بالا