بیمه تامین اجتماعی
بیمه تامین اجتماعی
بیمه تامین اجتماعی
بیمه تامین اجتماعی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

نحوه ثبت نام و ورود در سایت تامین اجتماعی چگونه است؟

نحوه ثبت نام در سایت تامین اجتماعی برای مشاهده سابقه بیمه تامین اجتماعی

 

✅گام اول:ابتدا باید ثبت نام کنید. به سامانه tamin.i r و مطابق با تصویر بالا گزینه ثبت نام را انتخاب کنید.

✅گام دوم:مطابق تصویر بالا، در مرحله بعدی شما اطلاعات خود شامل،کد ملی و شماره تلفن همراه خود را در سامانه ثبت می‌کنید.توجه کنید که شماره تلفنی که در سایت تامین اجتماعی وارد می‌کنید، باید در مالکیت خود شما باشد. اگر شماره تلفن به نام شما نباشد،باید بعد از اتمام مراحل ثبت نام،همراه با مدارک شناسایی به شعب تامین اجتماعی مراجعه کرده و حساب خود را به صورت حضوری فعال کنید.

✅گام سوم: در این بخش در سامانه باید اطلاعات هویتی خود را مطابق تصویر بالا وارد کنید.در این مرحله دقت کامل را در ورود نام و نام خانوادگی، جنسیت،شماره شناسنامه و تاریخ تولد به عمل آورید و پس از تکیمل این صفحه، بر روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید.

✅گام چهارم: این بخش خود شامل سه مرحله است:

☑️مرحل اول باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

☑️مرحله دوم انتخاب گذرواژه برای حساب کاربری است.در انتخاب گذرواژه حتما باید موارد زیر را رعایت کنید.

👈استفاده از هم حروف بزرگ (برای مثال A) و هم حروف کوچک لاتین (برای مثال a)

👈بهتر است از نام و نام خانوادگی خود و شماره ملی استفاده نکنید.

👈حتما باید از اعداد هم در رمز خود استفاده کنید.

👈حداقل باید شامل 8 کاراکتر باشد.(نمونه رمز مورد قبول AaBa1234)

☑️در مرحله سوم شما باید به سوالات امنیتی پاسخ بدهید. پاسخ‌ها را در خاطر خود نگهدارید زیرا،اگر گذرواژه خود را فراموش کنید و نیار به بازیابی آن پیدا کنید،با پاسخ دادن مجدد به این پرسش‌ها می‌توانید آن را بازیابی نمایید. در انتها روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید و به صفحه بعد بروید.

✅گام پنجم: در این مرحله تمام اطلاعاتی که در مراحل قبل وارد کرده‌اید،به شما نمایش داده خواهند شد.به دقت مطالعه کنید و در صورتی که هیچ گونه مغایرتی با اطلاعات شما نداشت،روی گزینه تأیید و ارسال درخواست کلیک نمایید.

✅گام ششم:در این مرحله پیام:(اطلاعات شما ثبت شده است و درخواست شما درحال بررسی و صحت سنجی است)برای شما ارسال می‌شود. شما برای پیگیری ثبت‌نام خود می‌توانید، در صفحه اصلی با ورود به بخش بررسی درخواست ثبت‌نام از وضعیت درخواست خود مطلع شوید.

✅گام هفتم:در این مرحله در صورت تایید نهایی تامین اجتماعی برای شما پیامکی با مضمون  حساب کاربری شما فعال است ارسال می‌کند.

نام کاربری شما برای ورود به سامانه کد ملی و گذرواژه شما برای همان رمزی است که در گام چهارم تعيين كرده ايد

r1-insurance
r1-insurance
اسکرول به بالا